Hovedstyret

 
silje-kopi.jpg

Silje Kjørholt
Leder
leder@fagskolestudent.no
T: 458 42 743

christoffer-kopi.jpg

Christoffer Blaalid
Nestleder og økonomiansvarlig
nestleder@fagskolestudent.no
T: 952 14 204

Theodor Bjerke
Styremedlem
theodor@fagskolestudent.no

Sander Bjerkevoll
Styremedlem
sander@fagskolestudent.no 

 

 

 

 


 

Landsstyret

 

Anders Dahl
Region Midt-Norge 

midt-norge@fagskolestudent.no

 

Claudia Grønhaug
Region Vestlandet

vest@fagskolestudent.no

Einar Teigstad Lervik
Region Østlandet Vest

ostlandet.vest@fagskolestudent.no

 

Theodor Vidarssønn Langhoff
Region Innlandet

innlandet@fagskolestudent.no

Morten A. Hansen
Region Østlandet Øst

ostlandet.ost@fagskolestudent.no

 

Regine Evensen
Region Sørlandet 

sor@fagskolestudent.no

 

Kontrollkomité

 
 

Karina Delin Morales
Leder

kontrollkomiteen@fagskolestudent.no

Eivind Hammer

 

Kristian Winther Leira

 

Valgkomitè


Sigrid Marie Skorpe Langeland

Victoria Søyland

Kristine Bjørgan Østby
valgkomiteen@fagskolestudent.no

 

Studentrepresentanter 

 

Nasjonalt Fagskoleråd
Einar Teigstad Lervik, Representant
Silje Kjørholt, Vara

 

NUFHO - Nasjonalt utvalg for fagskoleutdanning i helse- og oppvekstfag
Odd Magne Johansen, Representant
Stine Øynes, Vara

NOKUT - Nasjonalt organ for kvalitet i utdanningen
Christoffer Blaalid , Styremedlem

 

NUMF - Nasjonalt utvalg for maritim fagskoletutdanning
Sander Bjerkevoll, Representant

 

NUTF - Nasjonalt utvalg for teknisk fagskoleutdanning
Christoffer Blaalid, Representant